Postprodukcja

Lemon & Orange zajmuje się postprodukcją efektów specjalnych do reklam, filmów, teledysków, billboardów sponsorskich. Odpowiadamy za cały proces postprodukcyjny, aż po nagranie lektorskie i dostarczenie kaset emisyjnych do stacji.  Wsród klientów, którzy skorzystali z naszych usług postprodukcyjnych są m.in. : Mitsubishi, Leroy Merlin, Upc, Coca Cola, Play i inni.

Software

Nasz dział 3D pracuje na oprogramowaniu firmy Autodesk ? 3D max, a do animacji cząsteczek (np. cieczy) wykorzystuje Realflow.
Do compositingu używamy pakietu  Adobe Production Studio CS5, w którym podstawową rolę odgrywa After Effects, niezrównany nie tylko przy projektach motion design-erskich, ale i typowo filmowych.  Dzięki najnowszej wersji tego programu mamy możliwość nawet bardzo zaawansowanego Color Gradingu materiału video, co sprawia, że jest to jedna z najlepszych alternatyw dla ‘transferowej’ kolor korekcji.

Montaż materiału filmowego odbywa się na pakiecie Avid Media Composer.

Hardware

Sprzętowo dysponujemy  najnowszymi płaskimi monitorami broadcastowymi HD firmy JVC, monitorami referencyjnymi EIZO oraz dużymi telewizorami  plazmowymi.
Dysponujemy renderfarmą opartą o szybkie i wydajne procesory i7, która pozwala jeszcze bardziej skrócić czas potrzebny na realizację projektów 3D. Komputery online-owe i offline-owe, również, wykorzystują moc procesorów i7. Wyposażone są w macierze dyskowe oraz karty video DeclinkStudio.